تشنه تر از کودکان حسین هوای عباس کرده ایم(نشریه زبان سرخ شماره4)

در حوالی محرم الحرام بغض گلوی قلمم را میفشارد و نی ، نایی برای نوشتن نمیگذارد.

این روزها زمستان است . سردی هوا نشانی از آدمی زاد پیدا کرده . هوا هم مثل انسانها سرد شده و دور زمین گرد شده را فرا گرفته.

این روزها خورشید هم سویی ندارد و انگلیسی ها هنوز فرقه هم میسازند و ما هنوز در حسرت شیعه کامل قرن 21 مانده ایم

ما عادت کرده ایم به زندگی و نه بندگی . ما عشق را فدا کرده ایم . امان از عین و شین و قاف .

عشق سربدارترین کلمات است و عاشورا سر عشق را بریدند به قانون دین !

در مشق عشق ، عین مثل عین خوش ، شین مثل شلمچه و قاف مثل جزایر مجنون، مجنون است دیگر.

به قلمم خرده نگیرید حالش دست خودش نیست . این روزها حسابی حالش خراب است و در پی نواده ابوتراب . تنها در مقابل تن ها .تن ها در مقابل آهن ها .

فتنه ها می آید و نسل ها راغربال می کند تا خالص ترین ها بمانند . بدر و احد شروعی برای جمل و نهروان بود . و قیام ما شروعی بود برای میدان لوءلوء . که تا پیروزی هنوز چند گامی فاصله دارد .

اسم رمز ما 57 است و رازیست در این عدد و راستیست در این قیام.

اگردیروز تنها بودیم امروز صدای ما از لیبی ،مصر ، بحرین و حتی خود آمریکا شنیده میشود . هر چند مقامات آمریکایی هنوز گلف بازی میکنند ولی طوفان به پایگاه اصلی استکبار جهانی هم رسیده است . و همچنان در مدرسه هایش بچه هاشان کشته میشوند .

دیروز اگرچند دانشجو از دانشکده فنی در مقابل استکبار ایستادند امروز نسل دانشجو در مقابل آنها قد علم کرده است . ما از قبل از انقلاب نسبت به آمریکا بغض داشته ایم اما این بغض بعد از انقلاب ترکید .

هر چند یک عده واخورده ی لس آنجلس نشین سالهاست در ماهواره گرد و خاک میکنند.

این روزها شیرین عبادی هم دیگر نه شیرین است نه مدافع حقوق بشر. تا دیروز مرگ ندا را پیراهن عثمان کرده بودند اما امروز در مقابل کشته و زخمی شدن معترضان وال استریت سکوت اختیار کرده است . به گمانم مجری بی بی سی به مرخصی رفته است !!

این روزها حاجی واشنگتون ها زیادند و همه با قید وثیقه آزاد . شورایی برای شهر تصمیم میگیرند و حکمیت میکنند . امان از دین سقیفه ای ...

آنها برای تولدشان به هم تبریک میگویند و ما برای شهادت با شهامتمان. آن ها دوستانشان را سوپرایز می کنند و ما دشمنانمان را. آن ها حریف یک حاج قاسم ما هم نمی شوند چه برسد به ملت ما .

و اگر جریان انحرافی بگذارد و اسرائیلیان را دوست خطاب نکند ، کم کم میخواهیم غده سرطانی را هم جراحی پلاستیک کنیم و ایالات غیر متحده را متعهد . و از انرژی متراکم جهان اسلام برای نابودی کفر استفاده کنیم .

ما امروز بر سر عهدی که با شهدا بستیم ، نشستیم و باز هم شعار " اسلام پیروز است ، شرق و غرب نابود است" را سر می دهیم .

/ 0 نظر / 15 بازدید